You are currently viewing Strefa Rodzica – webinar dla rodziców dzieci w wieku 7-11 lat #6 Stres rodzicielski. Rola samoregulacji.

Strefa Rodzica – webinar dla rodziców dzieci w wieku 7-11 lat #6 Stres rodzicielski. Rola samoregulacji.

Zapraszamy rodziców dzieci w wieku 7-11 lat na webinar “Stres rodzicielski. Rola samoregulacji.” Na spotkaniu omówimy specyfikę stresu, którego doświadczają rodzice dzieci w wieku szkolnym. Przedstawimy też niektóre ze sposobów radzenia sobie ze stresem rodzicielskim. Uczestnicy będą mieli możliwość przećwiczenia jednej z technik regulacji emocji. Webinar jest wprowadzeniem do warsztatów. Zakres tematyczny webinaru zostanie rozwinięty na warsztatach, na których rodzice będą mogli poznać w praktyce inne techniki samoregulacji. Udział w webinarze jest BEZPŁATNY.


Termin: 26.10.2022 (środa) 19:00-20:00

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Uczestnicy otrzymają link do spotkania, po wcześniejszej rejestracji.

Zapisy zostały zakończone. Do zobaczenia na webinarze!

Prowadzące:

Emilia Kędziorek – trenerka mindfulness (MBSR), edukatorka, była nauczycielka licealna z długim stażem, zainteresowana zastosowaniem metod kontemplacyjnych w pracy z dorosłymi i młodzieżą. Autorka bloga Stacja Teraz, poświęconego uważności.  

Elżbieta Głowacka – psycholog i kulturoznawca, w trakcie 4-letniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji. Na co dzień udziela wsparcia psychologicznego nastolatkom oraz osobom dorosłym doświadczającym kryzysów rozwojowych i sytuacyjnych.

Projekt jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.