You are currently viewing Bezpłatne konsultacje specjalistyczne dla rodziców nastolatków

Bezpłatne konsultacje specjalistyczne dla rodziców nastolatków

Zapraszamy rodziców nastolatków na bezpłatne konsultacje z naszymi specjalistami: psychoterapeutą uzależnień i psychologiem klinicznym, w ramach projektu: „Program wspierający potencjał rodziny – 2022”.

Z konsultacji mogą skorzystać rodzice oraz nastoletnie dzieci. Rodzice i nastolatkowie mogą indywidualnie skonsultować się ze specjalistą, istnieje również możliwość spotkania rodzinnego. W zależności od zgłaszanych trudności uczestnicy będą mogli spotkać się z wybranym specjalistą.

Konsultacja ma na celu przeprowadzenie wstępnej diagnozy problemowej i w uzasadnionych przypadkach wskazanie możliwości dalszych oddziaływań w ramach realizowanych przez fundację projektach lub w innych placówkach na teranie Warszawy.

Konsultacje są BEZPŁATNE. Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu do programu decyduje kolejność zgłoszeń.

Miejsce: Polska Fundacja Ochrony i Promocji Zdrowia, ul. Krucza 6/14 B lok.2, 00-537 Warszawa

Zapisy:

W celu ustaleniu terminu konsultacji, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Konsultant skontaktuje się z Państwem w ciągu 2 dni roboczych. Termin konsultacji zostanie wyznaczony do 7 dni roboczych.

Limit miejsc został wyczerpany.

Sylwia Janiszewska – psycholog, psycholog kliniczny, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Natalia Magreta-Łupińska – politolog, psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień, trenerka prowadząca warsztaty i spotkania grupowe.. Od dwudziestu lat pracuje z osobami używającymi substancji psychoaktywnych oraz ich rodzicami i bliskimi. Ma doświadczenie w pracy z rodzicami i nastolatkami w sytuacji kryzysu i długoterminowego wsparcia.

Projekt finansuje m.st. Warszawa.