Żyj. Szczęśliwie i pewnie.
Po prostu bądź Sobą.

Jeśli zmagasz się z depresją, czujesz się wykluczony lub przegrywasz z nałogiem, pomożemy Ci! Dostrój się do naturalnego rytmu natury i znajdź wewnętrzną siłę i równowagę.

Witamy na stronie

Polskiej Fundacji Ochrony i Promocji Zdrowia

Fundacja powstała w maju 2019 roku w Warszawie. Naszą misją jest troska o zdrowie człowieka i społeczeństwa oraz kształtowanie zdrowej relacji między ludźmi a środowiskiem.
ZdrowaFundacja-profilkatyka-zachowan-ryzykownych

Profilaktyka zachowań ryzykownych

ZdrowaFundacja-pomoc-z-uzaleznieniami

Specjalistyczna pomoc osobom uzależnionym

ZdrowaFundacja-pomoc-dla-osob-wykluczonych

Pomoc osobom wykluczonym społecznie

Odczuj znów radość i wolność w życiu

Nauczymy Cię strategii i narzędzi, które pomogą Ci na nowo zbliżyć się do innych.

Specjalizujemy się w przywracaniu spokoju

Pomagamy w powrocie do harmonii poprzez skupienie na wyciszeniu umysłu, zdrowym ciele, otwartym sercu i silnym duchu. Jesteśmy specjalistami gotowymi pomóc w szerokim zakresie.

„Rozpocznij swoją podróż do lepszego życia w pokoju, miłości, pięknie i szczęściu”

Nasze inicjatywy

Nasza Fundacja na organizuje darmowe i płatne warsztaty oraz konsulacje. Zobacz co się ostatnio u nas dzieje.

Dowiedz się więcej na temat naszej Fundacji ze strony O Nas oraz naszych sprawozdań. Zapraszamy do kontaktu!