You are currently viewing Strefa Rodzica – warsztaty dla rodziców dzieci w wieku 12-17 lat #5 Stres rodzicielski. Rola samoregulacji.

Strefa Rodzica – warsztaty dla rodziców dzieci w wieku 12-17 lat #5 Stres rodzicielski. Rola samoregulacji.

Dziękujemy za zainteresowanie warsztatem! Limit dostępnych miejsc na ten warsztat został wyczerpany. Osoby, które nie zostały wpisane na listę rezerwową, zostaną o tym poinformowane mailem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie fundacji oraz na naszej stronie FB. 19 września 2022 roku, uruchomimy zapisy na kolejne warsztaty. Tym razem zapraszamy rodziców dzieci w wieku 6-11 lat.

Zapraszamy rodziców dzieci w wieku 12-17 lat na warsztat “Stres rodzicielski. Rola samoregulacji”. Uczestnicy warsztatu przyjrzą się swoim „krótkim lontom” w kontaktach z dorastającymi dziećmi, czyli sytuacjom, w których nie kontrolują swoich emocji. Dostaną do ręki narzędzia szybkiego radzenia sobie ze zbyt dużym napięciem oraz zarys strategii, dzięki którym można na dłuższą metę budować w sobie większą odporność psychiczną. Zachęcamy do zabrania ze sobą wygodnego stroju (nie krępującego ruchów) i dodatkowych skarpetek.

Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY.

Termin: 24.09.2022 (sobota) 11:00-14:00

Miejsce: Polska Fundacja Ochrony i Promocji Zdrowia, ul. Krucza 6/14 B lok.2 00-537 Warszawa

Prowadzące:

Emilia Kędziorek – trenerka mindfulness (MBSR), edukatorka, była nauczycielka licealna z długim stażem, zainteresowana zastosowaniem metod kontemplacyjnych w pracy z dorosłymi i młodzieżą. Autorka bloga Stacja Teraz, poświęconego uważności.  

Elżbieta Głowacka – psycholog i kulturoznawca, w trakcie 4-letniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji. Na co dzień udziela wsparcia psychologicznego nastolatkom oraz osobom dorosłym doświadczającym kryzysów rozwojowych i sytuacyjnych.

Projekt jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.