You are currently viewing Strefa Rodzica – warsztaty dla rodziców dzieci w wieku 7- 11 lat #6 Stres rodzicielski. Rola samoregulacji.

Strefa Rodzica – warsztaty dla rodziców dzieci w wieku 7- 11 lat #6 Stres rodzicielski. Rola samoregulacji.

Szanowni Państwo rekrutacja do udziału w warsztatach została zakończona. Osoby wpisane na listę rezerwową zostaną o tym poinformowane mailem.

Zapraszamy rodziców dzieci w wieku 7-11 lat na warsztat “Stres rodzicielski. Rola samoregulacji”. Uczestnicy warsztatu będą mieli możliwość zastanowienia się, w jakich sytuacjach związanych z wychowywaniem dzieci w wieku szkolnym odczuwają największe napięcie emocjonalne oraz wymiany doświadczeń z innymi rodzicami. Zostaną też wyposażeni w narzędzia szybkiego radzenia sobie ze zbyt dużym stresem oraz zarys strategii, dzięki którym można na dłuższą metę budować w sobie większą odporność psychiczną. Zachęcamy do zabrania ze sobą wygodnego stroju (nie krępującego ruchów) i dodatkowych skarpetek. Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY.


Termin:
29.10.2022 (sobota) 11:00-14:00

Miejsce: Polska Fundacja Ochrony i Promocji Zdrowia, ul. Krucza 6/14 B lok.2 00-537 Warszawa

Prowadzące:

Emilia Kędziorek – trenerka mindfulness (MBSR), edukatorka, była nauczycielka licealna z długim stażem, zainteresowana zastosowaniem metod kontemplacyjnych w pracy z dorosłymi i młodzieżą. Autorka bloga Stacja Teraz, poświęconego uważności.  

Elżbieta Głowacka – psycholog i kulturoznawca, w trakcie 4-letniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji. Na co dzień udziela wsparcia psychologicznego nastolatkom oraz osobom dorosłym doświadczającym kryzysów rozwojowych i sytuacyjnych.

Projekt jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.