You are currently viewing Strefa Rodzica – webinar dla rodziców #4 Kryzys pierwszego dziecka

Strefa Rodzica – webinar dla rodziców #4 Kryzys pierwszego dziecka

Zapraszamy rodziców i osoby planujące posiadanie pierwszego dziecka na webinar „Kryzys pierwszego dziecka”.

Webinar będzie okazją do przyjrzenia się przemianom w systemie rodzinnym z perspektywy narodzin pierwszego dziecka. Na spotkaniu zostaną omówione zagadnienia związane min. z pełnieniem ról rodzicielskich, zmianami zachodzącymi w relacjach między rodzicami w kontekście tworzenia się relacji z dzieckiem, normatywnym i dysfunkcyjnym przebiegiem tego etapu rozwoju rodziny.

Rodzice będą mogli uzyskać odpowiedzi na pytania, zadane wcześniej w formularzu zgłoszeniowym. W trakcie spotkania będzie możliwość zadania pytań na czacie.

Webinar jest wprowadzeniem do warsztatów „Warsztaty dla rodziców #4 Kryzys pierwszego dziecka”. Zakres tematyczny webinaru zostanie rozwinięty na warsztatach.

Udział w webinarze jest BEZPŁATNY.

Termin: 24.08.2022 (środa) 19:00-20:00

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Uczestnicy otrzymają link do spotkania, po wcześniejszej rejestracji.

Zapisy: Formularz rejestracyjny

Prowadzące:

Elżbieta Głowacka – psycholog i kulturoznawca, w trakcie 4-letniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji. Na co dzień udziela wsparcia psychologicznego nastolatkom oraz osobom dorosłym doświadczającym kryzysów rozwojowych i sytuacyjnych.

Natalia Magreta-Łupińska – politolog, psycholog, specjalistka psychoterapii uzależnień, trenerka prowadząca warsztaty i spotkania grupowe.. Od dwudziestu lat pracuje z osobami używającymi substancji psychoaktywnych oraz ich rodzicami i bliskimi. Ma doświadczenie w pracy z rodzicami i nastolatkami w sytuacji kryzysu i długoterminowego wsparcia.

Projekt jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.