You are currently viewing Strefa Rodzica – webinar dla rodziców dzieci w wieku 12-17 lat #5 Stres rodzicielski. Rola samoregulacji.

Strefa Rodzica – webinar dla rodziców dzieci w wieku 12-17 lat #5 Stres rodzicielski. Rola samoregulacji.

Zapraszamy rodziców dzieci w wieku 12-17 lat na webinar “Stres rodzicielski. Rola samoregulacji”” Na spotkaniu przyjrzymy się specyfice stresu, z którym na co dzień zmagają się rodzice nastolatków. Omówimy i zaprezentujemy też niektóre ze sposobów radzenia sobie ze stresem rodzicielskim. Uczestnicy będą mieli możliwość przećwiczenia wybranych technik regulacji emocji. 

Webinar jest wprowadzeniem do warsztatów. Zakres tematyczny webinaru zostanie rozwinięty na warsztatach, na których rodzice będą mogli poznać w praktyce inne techniki samoregulacji.

Udział w webinarze jest BEZPŁATNY.

Termin: 21.09.2022 (środa) 19:00-20:00

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Uczestnicy otrzymają link do spotkania, po wcześniejszej rejestracji.

Zapisy: Formularz rejestracyjny

Prowadzące:

Emilia Kędziorek – trenerka mindfulness (MBSR), edukatorka, była nauczycielka licealna z długim stażem, zainteresowana zastosowaniem metod kontemplacyjnych w pracy z dorosłymi i młodzieżą. Autorka bloga Stacja Teraz, poświęconego uważności.  

Elżbieta Głowacka – psycholog i kulturoznawca, w trakcie 4-letniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji. Na co dzień udziela wsparcia psychologicznego nastolatkom oraz osobom dorosłym doświadczającym kryzysów rozwojowych i sytuacyjnych.

Projekt jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.