You are currently viewing Strefa Rodzica – webinar dla rodziców dzieci w wieku 4-6 lat #7 Uważny rodzic. Rola pochwał w wychowaniu dziecka.

Strefa Rodzica – webinar dla rodziców dzieci w wieku 4-6 lat #7 Uważny rodzic. Rola pochwał w wychowaniu dziecka.

Zapisy na webinar zostały zamknięte.

Zapraszamy rodziców dzieci w wieku 4-6 lat na webinar “Uważny rodzic. Rola pochwał w wychowaniu dziecka.” W ramach webinaru rodzice będą mogli uzyskać wiedzę z zakresu typowych zmian rozwojowych zachodzących u dzieci w wieku 4-6 lat, funkcji pochwał i ich prawidłowego konstruowania oraz istoty uważności w relacji rodzica z dzieckiem i z samym sobą.

Udział w webinarze jest BEZPŁATNY.

Termin: 23.11.2022 (środa) 19:00-20:00

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Uczestnicy otrzymają link do spotkania, po wcześniejszej rejestracji.

Prowadzące:

Natalia Magreta-Łupińska– politolog, psycholog, specjalistka psychoterapii uzależnień, trenerka prowadząca warsztaty i spotkania grupowe.. Od dwudziestu lat pracuje z osobami używającymi substancji psychoaktywnych oraz ich rodzicami i bliskimi. Ma doświadczenie w pracy z rodzicami i nastolatkami w sytuacji kryzysu i długoterminowego wsparcia.

Elżbieta Głowacka – psycholog i kulturoznawca, w trakcie 4-letniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji. Na co dzień udziela wsparcia psychologicznego nastolatkom oraz osobom dorosłym doświadczającym kryzysów rozwojowych i sytuacyjnych.

Projekt jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.