You are currently viewing Bezpłatne warsztaty dla rodziców nastolatków

Bezpłatne warsztaty dla rodziców nastolatków

Drodzy Rodzice – mamo i tato!

Informujemy, że limit miejsc na wszystkie warsztaty został wyczerpany. Skontaktujemy się z osobami, które zgłosiły się na warsztaty i potwierdzimy udział w zajęciach lub wpis na listę rezerwową.

Jednocześnie informujemy, że już w przyszłym tygodniu uruchomimy zapisy na kolejne wyjątkowe warsztaty dla rodziców. Zapraszamy na naszą stronę na FB: Polska Fundacja Ochrony i Promocji Zdrowia.

Zapraszamy rodziców mieszkających w Warszawie do udziału w drugiej edycji projektu „Program wspierający potencjał rodziny – 2022”.

Tym razem zapraszamy rodziców nastolatków do udziału w bezpłatnych warsztatach z zakresu kompetencji wychowawczych i psychospołecznych. W ramach spotkań zostaną poruszone min. zagadnienia z obszaru typowych dla okresu adolescencji zmian rozwojowych, komunikacji rodzic-dziecko, sposobów wzmacniania zasobów nastoletniego dziecka i samoregulacji emocjonalnej. 

Zapraszamy do udziału w całym cyklu warsztatów lub w wybranym terminie. Rodzice mogą uczestniczyć w zajęciach w parach, indywidualnie lub wymieniać się obecnością na spotkaniach.

Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY

Terminy:

20.09 godz. 17:30- 20:30 (brak miejsc)

04.10 godz. 17:30 – 20:30 (brak miejsc)

18.10 godz. 17:30 – 20:30 (brak miejsc)

08.11 godz. 17:30 – 20:30 (brak miejsc)

22.11 godz. 17:30 – 20:30 (brak miejsc)

28.11 godz. 17:30 – 20:30 (brak miejsc)

Miejsce: Polska Fundacja Ochrony i Promocji Zdrowia, ul. Krucza 6/14 B lok.2 00-537 Warszawa

Prowadzące:

Anna Maciejewska – pedagog, socjoterapeutka, trenerka prowadząca warsztaty i spotkania grupowe. Na co dzień pracuje w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii, indywidualnie z młodymi dorosłymi wspierając ich w procesie usamodzielnienia oraz wspiera rozwój kompetencji wychowawczych rodziców. 

Monika Czerwińska – psycholog, pedagog, trener umiejętności społecznych. Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w szkołach podstawowych jako psycholog szkolny. Odbywała staże i wolontariaty w takich instytucjach jak: Przystań Psychologiczna (współprowadziła treningi umiejętności społecznych) oraz świetlica socjoterapeutyczna Powiślańskiej Fundacji Społecznej. Brała udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu warsztatów edukacyjnych w ramach projektu Akademia Sztuki Myślenia. Nieustannie poszerza swój warsztat pracy – aktualnie, w trakcie szkolenia z terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

Natalia Magreta-Łupińska – politolog, psycholog, specjalistka psychoterapii uzależnień, trenerka prowadząca warsztaty i spotkania grupowe.. Od dwudziestu lat pracuje z osobami używającymi substancji psychoaktywnych oraz ich rodzicami i bliskimi. Ma doświadczenie w pracy z rodzicami i nastolatkami w sytuacji kryzysu i długoterminowego wsparcia.

Projekt finansuje m.st. Warszawa.