You are currently viewing Dyżur telefoniczny

Dyżur telefoniczny

Polska Fundacja Ochrony i Promocji Zdrowia dołączyła do projektu: „Łączy nas pacjent”. Już w kwietniu zapraszamy na 4 dyżury telefoniczne. Nasze ekspertki będą udzielać porad z zakresu wypalenia zawodowego oraz wsparcia rodziców dorastających dzieci.

Dyżur 13, 20 i 27.04.2021 (wtorek), w godz. 17:00 – 19:00

Kontakt:

tel. 506 100 912

Zakres prowadzonych porad:

• wypalenie zawodowe,
  • trudności w funkcjonowaniu w pracy (problemy w relacjach zawodowych, lęk w związku z funkcjonowaniem w pracy)

Ekspert:

Joanna Adamowicz – jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu SWPS. Ukończyłam kurs terapeutyczny TSR I stopnia i w tym nurcie prowadzę konsultacje. Ukończyłam kurs HR Business partner. Jestem także socjologiem oraz trenerem biznesu. Moje życie zawodowe przez wiele lat związane było ze światem biznesu i korporacji. Pośród moich obowiązków znalazły się takie jak zarządzanie zespołem, prowadzenie negocjacji oraz prezentacji publicznych.

e-mail: j.adamowicz@zdrowafundacja.pl

Dyżur 16.04.2021 (piątek), w godz. 10:00 – 12:00

Kontakt:

tel. 516 122 229

Zakres prowadzonych porad:

• wsparcie rodziców dorastających dzieci, pomoc w zrozumieniu tego, czego może doświadczać młody człowiek na tym etapie rozwoju.

Ekspert:

Anna Maciejewska –  Jestem pedagogiem, socjoterapeutką, trenerką prowadzenia warsztatów i treningów w oparciu o proces grupowy. Na co dzień pracuję w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii, indywidualnie z młodymi ludźmi potrzebującymi pomocy w usamodzielnieniu oraz wspieram rozwój kompetencji wychowawczych rodziców.

e-mail: a.maciejewska@zdrowafundacja.pl