You are currently viewing Strefa Rodzica – webinar dla rodziców nastolatków #1 Dorastanie

Strefa Rodzica – webinar dla rodziców nastolatków #1 Dorastanie

Polska Fundacja Ochrony i Promocji Zdrowia zaprasza rodziców nastolatków z województwa mazowieckiego do udziału w cyklu webinarów.

Pierwszy z serii webinarów – ” Dorastanie” będzie dotyczył zmian rozwojowych typowych dla wieku nastoletniego. W ramach webinaru zostaną omówione wyzwania z którymi zmagają się zarówno nastolatki, jak i ich rodzice. Rodzice nastolatków będą mogli również uzyskać odpowiedzi na pytania, zadane wcześniej w formularzu zgłoszeniowym.

Webinar jest wprowadzeniem do warsztatów „Warsztaty dla rodziców nastolatków #1 Dorastanie”. Zakres tematyczny webinaru zostanie rozwinięty na warsztatach, na których rodzice będą mogli w praktyce zapoznać się z prezentowanymi zagadnieniami.

Udział w webinarze jest BEZPŁATNY.

Termin: 25.05.2022 (środa) 19:00-20:00

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Uczestnicy otrzymają link do spotkania, po wcześniejszej rejestracji.

Prowadzące:

Anna Maciejewska – pedagog, socjoterapeutka, trenerka prowadząca warsztaty i spotkania grupowe. Na co dzień pracuje w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii, indywidualnie z młodymi dorosłymi wspierając ich w procesie usamodzielnienia oraz wspiera rozwój kompetencji wychowawczych rodziców. 

Natalia Magreta-Łupińska – politolog, psycholog, specjalistka psychoterapii uzależnień, trenerka prowadząca warsztaty i spotkania grupowe.. Od dwudziestu lat pracuje z osobami używającymi substancji psychoaktywnych oraz ich rodzicami i bliskimi. Ma doświadczenie w pracy z rodzicami i nastolatkami w sytuacji kryzysu i długoterminowego wsparcia.

Projekt jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.