You are currently viewing Dzień Otwarty z okazji Dnia Kobiet w Polskiej Fundacji Ochrony i Promocji Zdrowia

Dzień Otwarty z okazji Dnia Kobiet w Polskiej Fundacji Ochrony i Promocji Zdrowia

8 marca 2020 r. Polska Fundacja Ochrony i Promocji Zdrowia zaprasza kobiety, które znajdują się w szeroko pojętym kryzysie, na bezpłatne konsultacje.

Jeżeli doświadczasz przemocy, żyjesz z osobą uzależnioną lub masz wątpliwości związane z własnym używaniem alkoholu lub narkotyków, cierpisz z powodu straty (śmierć bliskiej osoby, rozstanie, zdrada, rozwód), masz inne trudności i brakuje ci już siły by radzić sobie sama, skontaktuj się z nami.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

W życzliwej i dyskretnej atmosferze możesz uzyskać:

  • uwagę i akceptację
  • wsparcie
  • pomoc w znalezieniu odpowiedniego specjalisty/poradni/miejsca pomocy
  • specjalistyczną wiedzę

Szczegółowe informacje:

Warunkiem udziału jest pełnoletniość.
Konsultacje to spotkania indywidualne.

Termin:

8 marca 2020 (niedziela) w godz. 9:00-18:00.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 06.03.2010 (piątek).
Czas trwania konsultacji: 50 min.

Adres:

Polska Fundacja Ochrony i Promocji Zdrowia
ul. Krucza 6/14 B lok. 2

Zapisy i informacje:

Natalia Magreta-Łupińska
Tel. 501 13 77 33
email: kontakt@zdrowafundacja.pl


Wybierz konsultantkę i zapisz się u koordynatora:

Magdalena Carko

Psycholog, psychoterapeuta uzależnień i współuzależnieni. Pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą. Aktualnie pracuje w Ośrodku Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Wołominie. Prowadzi treningi konstruktywnych zachowań z zakresu radzenia sobie z emocjami (złością, stresem, lękiem, wstydem), treningi asertywności oraz skutecznej komunikacji, budowania poczucia własnej wartości.

Anna Maciejewska

Pedagog, socjoterapeutka, trener prowadzenia warsztatów i treningów w oparciu o proces grupowy. Na co dzień pracuje w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii, Realizatorka wielu projektów skierowanych do osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, wspierających rozwój osobisty oraz umiejętności społeczne uczestników. Realizatorka projektu: „Kobieta zmianą jest!”.

Natalia Magreta – Łupińska

Politolog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Aktualnie pracuje jako psychoterapeuta z osobami, które używają substancji psychoaktywnych. Współpracuje z warszawskimi organizacjami pozarządowymi, prowadzi gabinet Profilaktyki i Terapii Uzależnień „NOWA TERAPIA”. Realizatorka projektu „Kobieta zmianą jest!”.