You are currently viewing Wspieraj nas!

Wspieraj nas!

Polska Fundacja Ochrony i Promocji Zdrowia potrzebuje Waszego wsparcia!

By móc w pełni realizować działania na rzecz zdrowia psychicznego, Fundacja prosi o Waszą przyjacielską przychylność.
Dziękujemy tym, którzy do tej pory towarzyszą naszej Fundacji. Bez Waszej pomocy nie bylibyśmy w stanie pomagać naszym Podopiecznym. To dzięki Waszym życzliwym gestom możemy zaoferować więcej działań pomocowych. Zależy nam na tym, aby specjalistyczną pomocą objąć jak najwięcej osób potrzebujących, zapewniając im jednocześnie bezpieczną i komfortową przestrzeń.

Każda forma wsparcia, każda darowizna jest dla nas cenna i wykorzystana będzie zgodnie z deklarowanym przeznaczeniem w oparciu o pełną transparentność funkcjonowania Fundacji.

Darowizny na wsparcie działań naszej Fundacji prosimy przekazywać na numer konta:

tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe Fundacji