You are currently viewing Działania z zakresu ochrony zdrowia psychicznego dla osób bezrobotnych lub zagrożonych utratą pracy.

Straciłeś zatrudnienie… Twoje miejsce pracy jest zagrożone… Co dalej?

Zapraszamy mieszkańców Warszawy, którzy nie pracują lub obawiają się utraty zatrudnienia w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, do udziału w projekcie Polskiej Fundacji Ochrony i Promocji Zdrowia.

Sytuacja niepewności związanej z zatrudnieniem może być stresująca i wpływać na komfort życia. Nasze działania dedykujemy osobom, które poszukują wsparcia w radzeniu sobie ze stresem wynikającym z doświadczonego kryzysu.

Oferujemy pomoc naszych specjalistów: psychologa, psychoterapeuty, specjalisty psychoterapii uzależnień, pedagoga oraz nauczycielki treningu uważności.

Działania realizowane w projekcie:

• wsparcie indywidualne
  • interwencja kryzysowa
  • indywidualny trening redukcji stresu
  • poradnictwo rodzinne
  • konsultacja psychologiczna
  • konsultacja specjalistyczna z zakresu uzależnień
  • warsztaty umiejętności psychospołecznych

Aktualnie prowadzimy zapisy wyłącznie na konsultacje specjalistyczne z zakresu uzależnień.

Zapraszamy do skorzystania z pozostałych usług i śledzenia informacji o naszych działaniach na stronie FB.

Nasi specjaliści:

Anna Maciejewska – pedagog, socjoterapeuta, trener

Natalia Magreta – Łupińska – politolog, trener, certyfikowany specjalista terapii uzależnień

Emilia Kędziorek – filolog, nauczyciel MBSR, MBCL

Sylwia Janiszewska – psycholog, psychoterapeuta poznawczo – behawioralny

Warunki udziału w projekcie:

1. Warunkiem udziału jest ukończony 18 rok życia i zamieszkanie na terenie Warszawy.
  2. Uczestnik może skorzystać bezpłatnie z wybranej formy pomocy lub wszystkich proponowanych działań.
  3. Istnieje możliwość udziału w projekcie również w formie online.

Zapisy i informacje:

Anna Maciejewska
Tel. 516 122 229
Email: a.maciejewska@zdrowafundacja.pl

Natalia Magreta-Łupińska
Tel. 501 137  733
Email: n.magreta-lupinska@zdrowafundacja.pl

Zadzwoń lub wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej.

Formularz zgłoszeniowy:

*wymagane pola

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych wraz z obowiązkiem informacyjnym

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Program Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania Skutkom COVID-19:

Organizator: