You are currently viewing Program Candis – edycja: jesień 2021

Program Candis – edycja: jesień 2021

Polska Fundacja Ochrony i Promocji Zdrowia zaprasza osoby, które chcą przestać palić marihuanę lub ograniczyć jej spożycie, do udziału w programie Candis.

Program Candis to indywidualna i krótkoterminowa terapia.

W ramach projektu oferujemy bezpłatne, kompleksowe wsparcie zarówno użytkownikom przetworów konopi, jak i ich bliskim:

  • sesje programu Candis
  • konsultacje psychologiczne
  • konsultacje psychiatryczne
  • wsparcie indywidualne

Informacje i zapisy pod numerem tel. 501 13 77 33

Opinia uczestników programu Candis  z „Raportu z ewaluacji” do projektu: „Programu Candis i inne działania na rzecz osób używających szkodliwie i uzależnionych od konopi oraz ich rodzin i bliskich – Warszawa 2021-2022”, zrealizowanego w okresie od stycznia do czerwca 2021 roku:

„Jak najbardziej bym polecił ten program każdej osobie która aktywnie pali, osobie która zastanawia się czy abstynencja im pomoże, lub osobom którzy potrzebują pomocy z utrzymanie abstynencji. Różne zadania które są przerabiane przez okres tego kursu otwierają oczy na to jak palenie może wpływać na sposób myślenia osoby palącej jak i rozwieź jak zachowanie osoby palącej ma wpływ na osoby w jego lub jej otoczeniu.”

„Z całą pewnością. Terapia uzależnień kojarzy się ludziom z najgorszymi rzeczami. Natomiast terapeuci świadczący pomoc w ramach programu Candis są świetnymi Fachowcami, potrafiącymi wysłuchać, pomóc, nakierować.”

„Dzięki pracy z programem Candis udało mi się osiągnąć cele i ułożyć życiowe priorytety w odpowiedniej kolejności.”

Program finansowany ze środków: