You are currently viewing Odporni na stres – warsztaty dla studentów

Odporni na stres – warsztaty dla studentów

Polska Fundacja Ochrony i Promocji Zdrowia zaprasza studentów do udziału w BEZPŁATNYCH warsztatach: „Odporni na stres.”

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich osób, które odczuwają nadmierny niepokój i stres, które chciałby zgłębić wiedze na temat stresu, przyjrzeć się sobie i poznać techniki radzenia sobie ze stresem.

Warsztaty mają na celu pogłębienie wiedzy na temat stresu, przyjrzenie się samemu sobie, poznanie technik radzenia sobie ze stresem. Osoby biorą udział w warsztatach po to aby wiedzieć czym jest stres i jakie mogą być jego skutki,  zdawać sobie sprawę, że zdrowie psychiczne jest tak samo ważne jak zdrowie fizyczne. Osoby biorące udział w warsztatach będą potrafiły wskazać różne objawy świadczące o tym, że przeżywamy stres, zidentyfikować sytuacje, które są źródłem stresu. Uczestnicy nauczą się dostrzegać podobieństwo w zakresie sytuacji, które powodują stres, ale również dostrzec, że różnimy się jako ludzie w intensywności odczuwania stresu. Co więcej osoby z grupy dowiedzą się jak przeformułować myślenie o sytuacji w taki sposób, aby zminimalizować stres.

O udziale w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń. Maksymalna liczba uczestników: 10, minimalna: 6.

Termin: 14.05.2022 (sobota) godz. 11:00-14:00

Miejsce:

Polska Fundacja Ochrony i Promocji Zdrowia

ul. Krucza 6/14B lok.2 , 00-537 Warszawa

Zapisy:

https://forms.gle/LM9XthcwJW3zMuRYA

lub pod numerem tel. 501137733

Prowadzący:

Natalia Magreta-Łupińska – psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień, trener.

Julia Pudłowska – studentka 1 roku wydziału psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Zaangażowana w pracę i pomocy innym. Wolontariuszka aktywnie działająca w ramach Polskiej Fundacji Ochrony i Promocji Zdrowia.