You are currently viewing Strefa Rodzica – warsztaty dla rodziców nastolatków #2 Komunikacja z nastolatkiem

Strefa Rodzica – warsztaty dla rodziców nastolatków #2 Komunikacja z nastolatkiem

UWAGA! Z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń, zapisy na warsztaty zostały zamknięte. Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych warsztatach i webinarach, których terminy zostaną podane w drugiej połowie sierpnia 2022 roku na stronie Fundacji oraz na naszym profilu na FB.

Zapraszamy rodziców nastolatków na warsztaty – ”Komunikacja z nastolatkiem”. Na spotkaniu rodzice będą mogli rozwinąć umiejętności skutecznej komunikacji. Warsztaty będą okazją do przyjrzenia się trudnościom w porozumiewaniu się oraz wzmocnienia swoich mocnych stron w zakresie budowania relacji rodzic – dziecko. Uczestnicy będą mogli zdobyć praktyczną wiedzą min. z zakresu rozwiązywania problemów, wyznaczania granic, udzielania wspierających komunikatów.

Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY.

Termin: 25.06.2022 (sobota) 11:00-14:00

Miejsce: Polska Fundacja Ochrony i Promocji Zdrowia, ul. Krucza 6/14 B lok.2 00-537 Warszawa

Prowadzące:

Anna Maciejewska – pedagog, socjoterapeutka, trenerka prowadząca warsztaty i spotkania grupowe. Na co dzień pracuje w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii, indywidualnie z młodymi dorosłymi wspierając ich w procesie usamodzielnienia oraz wspiera rozwój kompetencji wychowawczych rodziców. 

Natalia Magreta-Łupińska – politolog, psycholog, specjalistka psychoterapii uzależnień, trenerka prowadząca warsztaty i spotkania grupowe.. Od dwudziestu lat pracuje z osobami używającymi substancji psychoaktywnych oraz ich rodzicami i bliskimi. Ma doświadczenie w pracy z rodzicami i nastolatkami w sytuacji kryzysu i długoterminowego wsparcia.

Projekt jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.